Boxed nirvana

Boxed nirvana“ je z Brainwave generatoru vyexportovaný MP3 soubor, který prostřednictvím binaurální stimulace usnadňuje relaxaci, meditaci a práci s energetickými centry.

Boxed nirvana se skládá ze 3 částí. 1. část trvá 14 minut a přivede vás z relaxovaného beta stavu (16 Hz) na hranici alfa a theta transu (7,83 Hz). Během této fáze je vhodné provádět relaxaci těla a některé základní techniky práce s energií. V následující třináctiminutové pasáži uslyšíte postupně 7 tónů. Během trvání každého tónu byste měli soustředit pozornost na jednotlivá energetická centra (čakry) v pořadí – základní centrum, centrum v oblasti pupku, solar plexus, srdce, oblast krční jamky, bod mezi obočím a nakonec celá horní polovina hlavy. Poslední část trvá 33 minut, prohlubuje theta trans na hladinu delta.

Zvuková stopa

Zvukovou stopu Boxed nirvany ve formátu .MP3 nebo .BWG (datový soubor pto Brainwave generator) si můžete stáhnout ze stránek gnomad.info/boxed-nirvana.htm. V kvalitě 112kbps MP3 si ji můžete stáhnout zde boxed_nirvana_2.mp3 (48.07 MB).

Theta – 4 Hz

Zde je k dispozici 10 minut frekvence Theta – 4 Hz (6.86 MB).

Závěrem

Z mnoha zkušeností lze říct, že „boxed nirvana“ funguje opravdu velmi dobře – výrazně urychluje vstup do transu, pomáhá jej prohlubovat a poskytuje vhodné (a dá se říci i příjemné) zvukové pozadí k meditaci.

Poznámka: Podle pokynů autora můžete projekt „boxed nirvana“ pro nekomerční účely volně kopírovat a šířit s tím, že na svých stránkách uvedete vždy odkaz na domovskou stránku www.gnomad.info. Pokud kdokoliv pozmění či přetvoří konstrukci stopy nebo bude jakkoliv jinak stavět na této práci, může tak učinit pouze pod licencí náležící k tomuto produktu.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *