Svatý grál, templáři a odhalené tajemství (další) Rosslynské kaple

Tento článek volně navazuje na článek „Film Šifra mistra Leonarda – odhalené tajemství svatého grálu“, proto pro pochopení souvislosti doporučujeme nejdříve si přečíst tento článek včetně navazujících odkazů.

Jak se již stává v této moderní době dobrým zvykem nejen bulvárního tisku, ale i některých článků na internetu zabývajících se i duchovnem, je cílem ohromit a pokud možno šokovat případné čtenáře. I my jsme se přizpůsobili tomuto trendu (viz nadpis) a … , tak tedy:

Vážení čtenáři, naskýtá se vám jedinečná, neopakovatelná, první a poslední šance zúčastnit se projektu, jež nemá obdoby (už jenom z pohledu toho zbytečně promarněného času), a to vše zcela a úplně zdarma. Nemusíte nám nic platit, vše je skutečně zcela zdarma … samozřejmě kromě … HA! Hle zádrhel nebo ne?

Ano, ano, ano … Konečně vám můžeme předložit první výsledky velmi známé (pro nás) badatelské skupiny TRIJMEV (samozřejmě jsme jejími členy – a jedinými), která již několik let intenzívně pátrá po tajemství templářů a svatého grálu. Za obrovského duševního vypětí, nemalých finančních injekcí a s vypětím posledních fyzických sil. Často o hladu, (držení hladovky) a vodě (co jiného pít při půstu), se skupina konečně dočkala a dostala se do…, ale posuďte sami.

No, snad se nám „velkolepý“ úvod podařil v duchu současného moderního trendu, jež jsme si předsevzali v úvodu. A proč v tom nepokračovat, že?

Nemá cenu čtenáře zatěžovat zkušenostmi s celníky ve Skotsku, stejně jako s vlastním pobytem v Edinburghu.

Přejdeme tedy rovnou ke kořeni problému

Po předpokládané správné interpretaci soch a symbolů nad vchodem do Rosslynské kaple jsme vstoupili do kaple a jali se zkoumat vše, k čemu se dostaneme.

Po několika hodinách prohlídky všech a dalších pozoruhodnosti této kaple a jejího okolí jsme si utvořili několik teorií, jak to vlastně bylo s natočením filmu „Šifra mistra Leoparda“ v této oblasti.

Po návratu domů jsme narazili na zajímavý odkaz, který nám v kapli unikl, a litovali jsme, že do Skotska je to přece jen pro nás finančně náročné, a tak jsme se pokusili nějaké informace získat z internetu.

V této části se již konečně můžete dočíst o naprosto originální a ojedinělé metodě pravděpodobné obnovy DNA, jakou jsme měli v době, kdy nás vytvořili Annunaki k obrazu svému, čili těsně tehdy, kdy jsme se z hermafrodita stali jednopohlavní bytostí, resp. tehdy, kdy se Annunaki rozhodli „pomoct sobě!“ – viz článek „Pravděpodobný účel lidské rasy na této planetě“.

Annunaki správně předpokládali, že se najdou jiné bytosti, které nebudou mít zájem na „pomoci si sobě“, spíše naopak – viz. opět článek „Pravděpodobný účel lidské rasy na této planetě“ a tak tajemství obnovy DNA do původní obnovy předali svým pokrevním potomkům na této planetě, až konečně skončilo ukryto v podobě symbolů v kapli v Rosslynu. Samozřejmě včetně klíče k odkrytí tohoto tajemství.

Čtením mnoha článků jiných badatelů, kteří si všimli spousty detailů a souvislostí nejen v této kapli, ale i z pohledu cíle lidstva a asi správnou interpretací klíče máte možnost se zúčastnit tohoto projektu, jehož cíl je … hmmmm … ve hvězdách … kdož ví?!

V závěru článku jsou zveřejněny zvukové sekvence, které by měly v konečném důsledku obnovit naši původní DNA. Samozřejmě spousta z vás zareaguje slovy, co je to za blábol či nesmysl … může to tak být, protože prozatím sami experimentujeme s těmito zvukovými sekvencemi a jsme na samém začátku experimentu.

Pro ty, jež tento článek již zavrhli jako blábol, doporučujeme si přečíst články o účincích zvuku na hmotu a tělo, např. „Kelly a fyzika kmitání“ a pak se nad tím znovu zamyslet.

Upozornění

Je důležité si uvědomit, že je zde možnost rizika, jež může změnit naše vlastnosti do nečekané podoby – vše je otázkou toku energie. Pro lepší pochopení si např. můžeme představit léčitele, který je schopen vyléčit pouze omezený počet pacientů, pak potřebuje dobu na odpočinek a najednou by mohl léčit neomezeně dlouho a daleko rychleji … a samozřejmě taky naopak. Vše je jen energie. Ta není dobrá ani špatná, pouze my rozhodujeme (se všemi důsledky z toho plynoucími), k čemu ji použijeme.

Upozorňujeme znovu

Vše je dobrovolné a na vlastní nebezpečí!!!!

Lze předpokládat, že pokud budete čisté mysli, tj. dostatečně pozitivní, tj. např. „chovám se dle svého nejlepšího vědomí a svědomí“, lze předpokládat účinek pozitivní, v opačném případě nevíme, ale lze předpokládat, že nedojde k žádné změně z důvodu, že nebudou vytvořeny podmínky pro zrušení blokády a tím spuštění obnovy, ale kdo ví?!

Doporučený postup poslechu sekvencí
 1. Jednotlivé sekvence je nejlépe si nahrát na přehrávač MP3, CD přehrávač apod.
 2. Pokud možno lehneme si na záda, klidně i do postele; přístroj pro přehrávání se sluchátky máme při sobě.
 3. Sluchátka si nasadíme z poloviny na lícní kost a z poloviny na uši (pravděpodobně lepší účinek vlnění-vibrací).
 4. Přístroj zapneme, nařídíme si stálé opakování jedné sekvence na dobu jedné hodiny.
 5. Seřídíme si hlasitost tak, aby nám byla příjemná z hlediska dynamiky.
 6. Ruce si položíme volně podél těla, nohy můžeme mít roztaženy na šířku ramen.
 7. Zavřeme oči a zorničky obrátíme vzhůru tak, abychom cítili mírnou bolest (pomáhá uvolnit tělo).
 8. Pro ty, kteří již mají za sebou „zabalený bonbon“ – viz rituál Rituál „Gama–Delta“ v sekci rituály na stránkách www.cestaducha.cz, doporučujeme si vizualizovat tento stav. Pro ostatní – snažíme se uvolnit mysl a poslouchat pouze nahrávku.
 9. Pokud možno neusnout!!!!

První postřehy

 1. První a pak druhou sekvenci doporučujeme jednoznačně poslouchat nejméně sedm dní po sobě, a to jednu hodinu denně. Tělo potřebuje čas jednak na proniknutí informací do těla (proto ta hodina) a pak potřebuje několik hodin na vstřebání této informace. Můžeme si to snadno přirovnat např. k jídlu. Jen když se najíme akorát, cítíme se dobře, pokud málo – máme za chvíli hlad, a pokud hodně, je nám těžko a špatně.
 2. Dochází k dosti velkému nárůstu agresivity jako důsledku vnitřního napětí, které si neuvědomujeme. Je to dáno tím, že Trigardi (viz článek „Film Šifra mistra Leonarda – odhalené tajemství svatého grálu“, kteří nám asi rozbili naši DNA a nechali pouze dvě vlákna, vytvořili zároveň energetické bloky nejen na této úrovni, ale i na vědomé úrovni vnímaní – což ostatně pocítíte sami při poslechu (ty disharmonické tóny, to se skutečně nedá poslouchat – že by záměr?). A je asi nutná určitá doba na překonání této energie a spuštění obnovy DNA, pokud to je skutečně tak.
 3. PROTO PAMATUJME, odkud naše agresivita pochází, a snažme se ji eliminovat. V žádném případě ji nepřenášejme do okolí, neboť by mohlo dojít k zablokování procesu obnovy!!!!!
 4. Taktéž je dobré si uvědomit, že i když najednou se nic neděje, nezmámena to, že je to tak je ve skutečnosti. Dalo by se to přirovnat k dobytí území a následně stavbě opevnění pro obranu dobytého území a jako prostor pro další postup.
 5. Třetí, šestou, devátou a dvanáctou sekvenci doporučujeme taktéž poslouchat minimálně sedm dní a minimálně po hodině.
 6. U ostatních sekvencí doporučujeme poslouchat minimálně čtyři dny po jedné hodině, ale pokud nás „nic nehoní“, tak zůstaneme raději u sedmi dnů a více s délkou poslechu po jedné hodině.

Tolik k prvním postřehům.

Sami jsme zvědavi na konečný účinek a zdali naše interpretace byla správná.

A kde je to tajemství grálu?

Inu znáte bulvár, tolik toho napíšou a pravda je někde úplně jinde – nebo – že by ne?! Kdož ví? Naše badatelská skupina nezahálí a čas (který neexistuje), ukáže…

Bubláci Eva a Josef


Zvukové sekvence

sekvence 01 sekvence 02 sekvence 03 sekvence 04 sekvence 05 sekvence 06 sekvence 07 sekvence 08 sekvence 09 sekvence 10 sekvence 11 sekvence 12 sekvence 13 sekvence 14 sekvence 15 sekvence 16

Zvukové sekvence ke stažení

sekvence_01-08.zip (45MB)
sekvence_09-16.zip (52MB)


 

PS: Pokud se rozhodnete „do toho s námi jít“, prosíme vás o zaslání svých postřehů emailem, více naleznete na stránce kontakt.

Důvodem, proč tyto informace poskytujeme již nyní, je jednak uspokojit případné nedočkavce a pak snaha pomoci těm, kteří řekněme tápou z pohledu informačního balastu, a konečně nemáme možnost ověřit si dopad těchto změn ve větším měřítku z pohledu lidstva.

A pak zde platí pořekadlo: „kdo roztáhne sítě první, má obvykle největší úlovek“. A nebo taky prázdné sítě, ale to je již riziko prvního…

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *