Co nevíte o vegetariánství – vitariánství aneb co platilo před rokem 2012 už neplatí

Tímto článkem chceme volně navázat na předchozí články „Masomatrix“ a „Stravování s čím jak nejmenším negativním efektem“.

O co vlastně jde při pojídání stravy. Jde vlastně o zanášení fyzického tělo toxiny, jedy energiemi, tak, aby se co nejvíc utlumilo napojení na Ducha, na vyšší složku vědomí, která má za cíl evoluci lidského jedince.

Čistě pro představu si můžeme představit, že do roku 2012 bylo fyzické tělo propojené s Duchem tenkým kabelem např. jako ½ coulovou zahradní hadicí.

Pro útlum nebo přerušení komunikace s Duchem stačilo působit na fyzické tělo. V případě změny stravy např. na vegetariánskou, rozuměj bezmasou a vařenou šlo po čase pocítit změny v citlivosti na okolní energie a vnímání. Za tímto účelem bylo použito maso s hormonem smrti.

Po roce 2012 došlo k zesílení propojení mezi Duchem a fyzickým tělem, pro představu ze zahradní hadice do velikosti požární hadice. působení na fyzické tělo už nestačí. Začíná se více objevovat větší počet vegetariánů a objevuje se nová forma Vitariánství.

Řekněme si na rovinu mezi pojídáním masité stravy a rostlinné stravy není rozdíl. Obojí jsou živé bytosti se svým vědomím a v obou případech jde o zabíjení druhé bytosti za účelem získání těla k pozření za účelem přežití. Do jisté doby se dal tento negativní účinek u rostlinné stravy částečně eliminovat postupem uvedeným v článku „Stravování s čím jak nejmenším negativním efektem“.

Pojídáním rostlinné stravy a hlavně té živé si člověk likviduje 3 až 4 vyšší energetické tělo a postupně se odpojuje od Vyšších těl a od hypervědomí. Zákeřnost spočívá v tom, že tuto skutečnost si jen tak neuvědomíte. Citlivost na vnímání vyšších těl oproti fyzickému je jiná.

Proč o tom píšeme, ne proto, abyste začali jíst znovu maso nebo proto, že vegetariánství je špatné, ale proto, aby jste si uvědomili, co na nás Matrix opět nachystal.

Naštěstí se nabízí další možná alternativa, v dnešní době se zdá být reálnější než před pár lety.

Touto alternativou je přestat se stravovat tuhou stravou vůbec. Jinými slovy přechod na pránickou výživu nebo jiný druh energie např. mimo Matrix.

 

Na závěr si zkuste trochu pohrát se slovem strava:

strava

strávit

otrávit

potrava

p – otrava

otrávit

 

Co Vám to připomíná, je to náhoda?

Co když se spousta problémů, včetně těch zdravotních vyřeší tímto přechodem. Jaké by to bylo?

Přemýšlejte o tom. Nebylo by to úžasné?

To že Vám něco chutná je jenom program ve Vaší hlavě – vzpomeňte si na scénu z filmu Matrix, je úžasné, že Matrix řekne mému mozku, že toto je krvavý šťavnatý steak.

Víte jak chutná prána? Co když je chutnější než strava? Přemýšlejte o tom?

Vše jsou programy v naší hlavě. Kde se berou?

A budiž světlo, řekl bůh a bylo světlo.
A budiž program, řeklo Ego a byl program.

S pozdravem Eva a Josef

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *