Cvičení pro možný příjem energie, která je nám utajena

Věřte, nevěřte, ale něco na to je.

Úvod:

Následující řádky se asi mnohým nebudou líbit a nebudou se mnou souhlasit. A TO JE SPRÁVNÉ.

NEVĚŘTE MI, NESOHLASTE SE MNOU, ALE PROSÍM ŘEKNĚTE SI: „CO KDYŽ NA TOM NĚCO JE“ A ZAEXPERIMENTUJTE NA SOBĚ !!!“.

Jen vlastní poznání nás může posunout dál a eliminovat vše pro nás nežádoucí dříve, než se dostaneme jinam, než jsme zamýšleli.

Zopakuji co již asi všichni cítíme – takhle to již dál nejde. Je jen otázkou času, kdy se něco stane.

Z úhlu pohledu mého nepatrného poznání si dovolím uvést následující:

Pravděpodobně minimálně sto tisíc let před našim letopočtem, spíše asi několik stovek tisíc let před našim letopočtem, tj v období konce Lemurské říše, došlo bytostmi, které nejsou naklonění živým tvorům nejen na této planetě k vyblokování „onoho něčeho“ – viz. dodatek, (až asi do roku 2012). Zároveň tyto bytosti udělali vše proto, aby zničili postupy jak tuto energií přijímat. O to více podporovali techniky, které mají za cíl provázat nejen vědomí člověka se zemí, vesmírem a celým Matrixem. Výsledkem pak je spousta postupu a učení, které je prezentované za posledních tisíce let, tedy i dnes.

Pro ty, kteří chtějí být lépe připraveni na „něco co se stane“ je určené následující cvičení. Toto cvičení není mým výmyslem a ani nevím, kdo ho vytvořil, ale dle mě určitě stojí za experimentování. Cvičení by mělo připravit naše tělo i na možnost přijmout energií, která je nám momentálně odepřena, ne proto, že by tady nebyla, ale proto, že oni nevíme a neznáme postup jak ji využít.

 

Co je cílem :

Umožnit každému, kdo bude takto experimentovat, začít vnímat jinou energií než dosud. Tato energie umožní vnímat sebe a okolní svět jinak než je běžné, se vším co s tím souvisí.

 

Příprava :

Seženeme si:

– žulovou kostku bez cizích příměsí, (šedou, bez barevného zabarvení) Na velikosti nezáleží.

– Kamen křemen, nejlépe takový, který nás nějakým způsobem osloví, nejlépe oválného tvaru velikosti jaká se nám bude líbit, třeba cca prum.40mm. Menší ne, větší být může. BEZ PRASKLIN !

– Kbelík 8-10l i s víkem

– Případně kbelík cca 5l i s víkem

Viz obr. (víka nejsou zobrazena)

Oba kameny pod studenou vodou opláchneme a zbavíme nečistot. Položíme je venku na sluníčko a necháme několik dnů ležet, ( stačí 5 dnů). Po několika dnech naplníme kbelík 8-10l studenou vodou, až skoro po okraj. Dovnitř na dno položíme žulovou kostku a na kostku křemen. A necháme v klidu několik hodin (5-24 hod) – viz.obr.

Smyslem tohoto postupu, pokud jsem to dobře pochopil, je nejdříve z obou kamenu pomocí energie slunce odstranit nežádoucí energie v kamenech. Po vložení do vody, voda absorbuje tuto energii z kamenu. Zároveň, žula coby přenašeč energie se napojí na specifické energií země a tato energie se přenese do křemene. Oba kameny musí být pod vodou (funguje jako filtr), aby došlo k nabití touto specifickou energii.

 

Vlastní cvičení:

(figurantka je oblečená, protože se nejedná o erotický článek)

 

– Levou rukou vytáhneme z vědra křemen. Sevřeme kámen v dlani a necháme trochu okapat. NEUTÍRAT!

– Lehneme si nazí na záda, je celkem jedno kde pokud se na tom místě cítíme dobře, např. postel. Pod hlavou nesmíme mít nic, např. polštář apod. V levé ruce stále držíme křemen – viz.obr.

 

 

V levé ruce drží křemen

Křemen si dáme na bod plexus-solaris . viz.obr.

 

Dlaně si položíme na tělo tak, aby prostředniček směřoval ke kameni – viz.obr.

Prostředniček rukou se může, ale nemusí dotýkat křemene, (jde o to, aby nám tato poloha byla pohodlná, NE křečovitá)

 

– Zavřeme oči a zorničky zvedneme nahoru, směrem k čelu až do bodu kdy nás to začne bolet. O kousek zorničky vrátíme zpět a oči necháme v této poloze.

– Vyprázdníme si mysl – to dokáže málokdo – tak se snažíme myslet jen na křemen.

– Takto vydržíme alespoň 10 minut. Čím déle, tím lépe. Pokud při tom usneme, nic se neděje.

– Po 10 a více minutách, křemen z těla vezmeme do ruky (libovolné) a vstaneme.

 

Po cvičení:

– Z kbelíku vyjmeme žulovou kostku a vodu vylijeme.

– Pokud máme menší kbelík cca 5l, naplníme ho studenou vodu skoro až po okraj. Pokud 5l kbelík nemáme, použijeme původní.

– Vložíme dovnitř žulovou kostku a na kostku křemen. – viz.obr

– Kbelík zakryjeme víkem a umístíme doma na místo, na které NEDOPADÁ sluníčko. Víko chrání obsah i před domácími mazlíčky.

– Necháme do druhého dne a pokračujeme, jak je popsáno u „Vlastního cvičení“.

 

Toto cvičení doporučuji provádět každý den až asi do konce letošního roku, tj.roku 2015.

Proč, to nevím, ale domnívám se, že to souvisí se změnami nejen na této planetě.

 

Důležité upozornění:

Po dobu cvičení, od přípravy až po skončení cvičení, tj do konce roku 2015 se NESMÍ nikdo jiný kromě nás dotýkat obou kamenů! Je to z důvodů zvýšení účinnosti cvičení kdy se kameny postupně přizpůsobují energii našeho těla. (každý člověk má jinou energií.)

 

Smyslem tohoto cvičení je:

Eliminovat energií, kterou běžně přijímáme. Křemen v tomto případě funguje jako útlumový článek a zároveň pomáhá uvolnit dráhu energii 7.čakra – plosky nohou. Tato energie, která začne takto postupně proudit naším tělem více a více, nám časem umožní vnímat tuto, a další tzv.reality jiným způsobem. To nám pak umožní vnímat a chovat se jinak, (samozřejmě pokud budeme chtít).

 

Dodatek:

To je rozdíl od technik a postupu, které jsou více či méně známé – energie nesměřuje do těla, případně do země nebo obráceně, ale proudí volně přes tělo každého člověka aniž by byla něčím omezena.. V okamžicích tohoto cvičení se z těla stává něco jako část čínské monády, (více na Pohled na čínskou monádu možná v jiných souvislostech ). Tělo je sinusovkou v této monádě. Proud energie, který proudí přes naěe tělo je „něco co obklopuje monádu“ a to do slova – viz.odkaz výše. TĚLO SE TAK STÁVÁ SOUČÁSTI TOHOTO NĚČEHO, a to umožňuje vnímat sebe a okolí jinak než jsme běžně zvykli.

 

 

související článek: Možný posun vnímání

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *