Ochrana pozemku a všeho uvnitř….

Úvod

Nadpis není úplný, protože nedefinuje proti čemu. Je to dáno tím, že to nevím.

Pokud vám celý článek bude připadat nesmyslný, tak vězte, že mě taky. Nicméně na základě zkušenosti, které jsem získal za posledních par let, si dovolím tvrdit, že na tom asi něco bude.

Tato ochrana by měla působit proti něčemu, co by se mělo asi stát v nastalém období října – února.

S ohledem na to, že náklady na tuto ochranu jsou cca 100,-Kč a trochu manuální práce, tak si myslím, že to stojí za úvahu.

Rád bych ještě zdůraznil, že následující informace nejsou mým nápadem a nevím, kdo za tím stojí. Dozvěděl jsem se o nich včera tj. 18.08.2016.

Samozřejmě je jen na vás, jak se rozhodnete.

Cíl :

Vybudovat  a aktivovat ochranu pozemku a všeho uvnitř, proti tomu co by mělo asi přijít v období října 2016 až února 2017.

Pravděpodobně lze takto ochránit i panelák nebo jednotlivý vchod. Otázkou zůstává, do jaké výše bude ochrana působit.

Co budeme potřebovat :

Uvedené materiály jsou určené pro rozměry pozemku do rozměru cca 30x30m. Pokud budete potřebovat pokryt větší plochu, je nutné, vybudovat  těchto ochran více.

–       4ks žulové kostky rozměru min. 8x8x10cm (raději větší) – můžou být i s příměsí. Nesmí  být  řezané. Na tvaru nezáleží. Je důležité, aby objemy žulové kostky měly

minimálně stejný objem jako křemeny – ideální objem je 2 – 4x větší než u křemene.

–       4ks (nebo více-viz.poznámka) křemene min. objemu jako kostka 6x6x6cm, (opět raději větší). Kameny můžou být různého tvaru, i s příměsí. Ideální jsou bílé, bez puklin.

–       2ks kbelíku

–       1ks rýč či jiné podobné náčiní na vyhloubení děr.

Obecně platí, že čím větší kusy použijeme, tím lépe. Mám na mysli do objemu cca jako krychle 20x20x20cm.

 Přípravné práce:

–       Žulu i křemen vykartáčujeme ve vodě, abychom kameny zbavili nežádoucích nánosu a špíny.

–       Po té je vložíme do připravených kbelíku, (křemeny a žulu zvlášť).

–       Zalijeme čistou vodou, tak aby nad kameny byla hladina alespoň o 2cm výš.

–       Necháme cca 24hod pod hladinou.

–       Pak kameny vyjmeme a na sluníčku necháme ležet opět cca 24 hod.

 Provedení :

–       Připravíme si kameny a to tak, že na žulový kámen položíme křemen. Získáme tak čtyři hromádky po 2 kamenech a zároveň získáme představu, jak hluboké díry budeme hloubit.

–       V rozích pozemku vyhloubíme díry tak hluboké, aby tyto dvojice kamenu byly po zasypání zcela zakryté zeminou alespoň cca 2cm. Ideální je 5 až 10cm

–       Do připravené díry vložíme nejdříve žulový kámen a na něho položíme křemen a zasypeme zeminou, tak aby alespoň nad křemenem byla vrstva zeminy cca 2cm. Ideální je 5 až 10cm.

–       Takto to uděláme i v ostatních dírách v rozích pozemků. Pokud potřebujeme pokrýt větší plochu, tak:

–       Ve směru potřebného rozšíření vyhloubíme ve vzdálenosti cca 50cm od zahrnuté díry s dvojici kamenů, díru pro další dvojici kamenů a od ní pak do vzdáleností cca 30m další díru pro dvojici kamenu. Vznikne tak síť s oky cca 30x30m s rozestupy cca 50cm.

 Aktivace:

–       Vznikne automaticky cca během 30 dnů.

 Závěr:

Pokud jsem správně pochopil působení ochrany, tak by měla fungovat následovně.

Na základě energie, která proudí nyní k Zemi, se mění energie Země. Tuto energií vstřebává žulový kámen. Křemen není schopen energií Země přijmout. Křemen absorbuje jednak energií ze žuly a energií, která proudí k Zemi. Po dostatečném nabití křemene oběma energiemi začne křemen tuto energií vyzařovat a dojde k propojení s ostatními křemeny. Tak vznikne ochranné pole ve vymezeném prostoru. V našem případě, ohraničeném čtyřmi dvojicemi kamenů v rozích pozemku.

U pokrytí větší plochy samozřejmě dochází i k vytvoření pole mezi dírami s dvojici kamenů cca 50cm od sebe.

Poznámka:

Pokud budete mít problém s křemeny ohledně velikosti, můžete se je pokusit spárovat do dvojic nebo trojic. (Jsou to formy energie, které lze vnímat, pokud se uvolníte. Lze tak vycítit, které kameny budou spolu „naladěni na stejnou notu“). Samozřejmě je nutné dodržet poměr objemu součtu křemene a žulové kostky. Žulové kostky v této aplikaci NELZE párovat !!!

Pokud se rozhodnete pro aplikace, přeji hodně úspěchů.                                                sv

 

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *