Možnost rozšíření vnímaní

(dle mupamp – míra úhlu pohledu a míra poznání)

 

Úvod:

Následující informace se vám asi budou jevit jako blábol, případně šílené, ale mám je vyzkoušené na sobě, takže popisuji skutečnost, jak se mi jeví. Nicméně to nic nemění na faktu, že jsem někým ovládán*, (určitě ve smyslu např. vyšším já apod.), a tudíž to může být tak jak popisuji výše. Existuje jednoduchá varianta jak se přesvědčit, a ta je VYZKOUŠET SI TO.

*Kdo četl přílohu mého emailu „stoji za velmi pozorné přečtení“ s odkazem na článek  Gnose – tajné vědění, dovoluji  si tvrdit že, z 99,999 %, se nejedná ani o archonty nebo Demiurga.

Cíl:

S využitím současné „energie“ energetického celku člověka (ecč) nenáročnou metodou – poslechem, si rozšířit vnímaní nejen v této realitě. To nám umožní lépe vnímat a uvědomovat si souvislosti všech informaci, které se k nám dostanou.

Metoda:

Navozením relaxace těla a mysli při současném poslechu určité hudby dojde po určité době,(cca v týdnech,ale i dříve) k působení proudu „andělské energie“ na ecč a tím dojde ke změně ecč, tedy i fyzického těla.

Postup:

  1. a) stáhněte  si video soubor   https://www.youtube.com/watch?v=XNp368x_Guk,  a zacyklete si ho min. na 15, lépe 30min., ale i déle, (my používáme soubor o délce cca 100min.). Použitím např. VLC media playeru lze využít tlačítka „opakovat“ a tím je problém vyřešen.                                                                                                                                     Nebo opakovaným kopírováním a sloučením do jednoho souboru, např.zde  https://www.videograbber.net/cz/sloucit-mp4-soubory.html a ten pak přehrávat na televizi.                  Další možnosti je z tohoto video souboru stáhnout jen zvuk ve formátu mp.3 a ten pak poslouchat na přehrávači např. pomocí  https://www.instaluj.cz/easy-video-to-audio-converter/download?&tblsn=1#                                                                                                                                              

nebo pokud chcete rovnou soubor v mp3 tak si ho stáhněte zde . https://tvoxy.net/song/17688622/Richard_Harvey_-_Kyrie_For_The_Magdalene/ ,  a zacyklete si ho min. na 15 spíše 30min., ale i déle. Použitím např. VLC media playru lze využít tlačítka opakovat a tím je problém vyřešen.

    Vše ověřeno ve w7. Samozřejmě lze použít i jiné programy                                                                                                                                    

  1. b) při usínaní si pusťte tuto hudbu. Hlasitost si nastavte na úroveň , která je pro vás příjemná a přitom dostatečně hlasitá, aby jste bez problému byli schopni vnímat melodii.
  2. c) zcela se uvolněte a vnímejte jen melodii, ne text ve smyslu o čem zpívajía samozřejmě na nic jiného nemyslete
  3. d) snažte se při tomto stavu usnout, (až se v noci probudíte, tak hudbu vypněte nebo ne, to už je na vás)

Až  „energie“ začne na ecč působit, tak to poznáte podle toho, že budete mít při poslechu tzv. husí kůži nebo se vám zježí chlupy na těle, nebo budete cítit vnitřní chvění, případně se dostaví bolesti hlavy v oblasti 7.čakry. To znamená, že od tohoto okamžiku „andělská energie“ začíná působit na energetický celek člověka, tedy i na fyzické tělo.

O skladbě:

Tato skladba,resp. melodie je v určitých okamžicích “andělskou hudbou” a otevírá bránu tzv.”andělského proudu energie”, s křesťanstvím či cokoliv náboženského tato skladba nemá nic společného, přestože se takto jeví (text, obrazový doprovod je i o křesťanských symbolech)

Vysvětlivky: (pro tento článek)

„energie“ – něco pro co nemáme slovo

ecč – energetický celek člověka – zahrnuje všechny vrstvy člověka od fyzického těla až včetně ducha , (dle mupamp vnímaní –  15 vrstev)

relaxace – např. pohodlné ležení na zádech, zavřené oči, nemyslet na nic, vnímat jen hudbu

anděle – bytosti mino systém

systém = matrix=něco jako počítačový program, takže i tato realita 3D

andělský proud energie – „energie“ prostředí andělů

duch – forma, obecně, avšak mylně považována, která přežívá po smrti fyzického těla

 

Samozřejmě je jen na vás, jak k tomuto článku přistoupíte.(Důležité je, že máte informaci.)

 

Mějte se.                               

 

Zapsáno: 06.07.2019                                                                                               sv

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *